Μπαταρία κουζίνας SHELL Plus Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SHELL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Μπαταρία κουζίνας SHELL Plus Bianco 68 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SHELL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας SHELL Plus Avena 51 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SHELL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Avena 51 |
Μπαταρία κουζίνας SHELL Plus Tortora 43 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SHELL |
| Υλικό | Granitek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Tortora 43 |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με σεριγραφάτο κρύσταλλο FREE 1 Cromo 80x185cm
| Βάρος | 36,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FREE |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 1850mm |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή LEA Gun Metal B05002
| Βάρος | 2,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEA |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Gun Metal |
Μπαταρία λουτρού JOAN Marmo Nero 24603-425A-MN
| Βάρος | 1,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού JOAN Marmo Nero 24686-425A-MN
| Βάρος | 1,27 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού JOAN Marmo Bianco 24686-425A-MB
| Βάρος | 1,27 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό, Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού JOAN Marmo Bianco 24603-425A-MB
| Βάρος | 1,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό, Χρωμέ |
Μπαταρία ντους ARTEMIS Oro SO903F11-O
| Βάρος | 1,24 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Χρυσό |
Μπαταρία λουτρού LEA Gun Metal SO05012
| Βάρος | 1,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Gun Metal |
Μπαταρία ντους ANDARE Nero Bronze WNX338073PA-B
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Μπρονζέ |
Μπαταρία ντους ANDARE Nero Rose Gold WNX338073PA-RG
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Μπρονζέ |
Κεφαλή ντους Χρυσή H34502 43 Ø8cm
| Βάρος | 1,70 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρυσό |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 20x200cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 20 cm x 2000mm |
Θερμοστατική μπαταρία λουτρού JOAN Brass Patern 29903-2-624A-BP
| Βάρος | 2,13 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Νιπτήρας αναρτώμενος CONTOUR 61060 60x40x12cm
| Βάρος | 17,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONTOUR |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Νιπτήρας αναρτώμενος QUATTRO 8080 80x45x19cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUATTRO |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Νιπτήρας αναρτώμενος ETNA 1085 85x45x16,5cm
| Βάρος | 21,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ETNA |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος λευκός ματ LT 3134 Ø35,5x12cm
| Βάρος | 7,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό Ματ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |