Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Elvezia 8502 NEW MINOS 55 53,5x34x55cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 53.5x34x55cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Ice Oak 8902 NEW MINOS 55 53,5x34x55cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 53.5x34x55cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 75cm
| Βάρος | 2,23 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Black 20x200cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 20 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 30x200cm
| Βάρος | 12,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 30 cm x 2000mm |
Μπαταρία κουζίνας BRIDGE Cromato ELLECI
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BRIDGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Μίκτης ντους 2 εξόδων Black/Chrome ADORE BDR7PBLC FERRO
| Βάρος | 2,05 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADORE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία λουτρού STRATOS Black BSC1BL FERRO
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STRATOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ALGEO SQUARE BAQ3PA18 FERRO
| Βάρος | 1,71 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO SQUARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ALGEO BAG3PA18 FERRO
| Βάρος | 1,71 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μίκτης ντους 2 εξόδων STRATOS BSC7P FERRO
| Βάρος | 1,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STRATOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού White/Chrome ADORE BDR3PA FERRO
| Βάρος | 2,18 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADORE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό |
Μπαταρία λουτρού Black/Chrome ADORE BDR1BLC FERRO
| Βάρος | 2,06 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADORE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή STRATOS Black BSC2LBL FERRO
| Βάρος | 1,67 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STRATOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή VITTO Black BVI2LVLBL FERRO
| Βάρος | 1,75 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | VITTO VERDELINE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία λουτρού ANTICA Old Bronze BAI11BR FERRO
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANTICA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
Πλευρά καμπίνας με διάφανο nano κρύσταλλο MINIMAL 100 70x195cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Διαστάσεις | 70 cm x 1950mm |
Μπαταρία κουζίνας White/Chrome ADORE BDR4 FERRO
| Βάρος | 2,54 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADORE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό, Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή FIESTA Gold BFI2LG FERRO
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FIESTA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρυσό |
Κολόνα σταθερού ντους KANTO Verdeline Μαύρη NP94VL-BL FERRO
| Βάρος | 3,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | KANTO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Θερμοστατική μπαταρία σταθερού ντους CF 029T
| Βάρος | 4,66 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | THERMOSTATIC |
| Υλικό | Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ESPACIO BES2L FERRO
| Βάρος | 2,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ESPACIO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ADORE Black/Chrome BDR2LBLC FERRO
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADORE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ANDARE Nero WNW148073PA
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ARTEMIS Oro 911-P
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρυσό |