Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 100x180cm
Μπαταρία κουζίνας CLOUD Cromato ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLOUD |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ALGEO SQUARE BAQ3PA22 FERRO
| Βάρος | 1,79 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO SQUARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ALGEO BAG3PA22 FERRO
| Βάρος | 1,78 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού STRATOS BSC3PA FERRO
| Βάρος | 2,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STRATOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μίκτης ντους 2 εξόδων STRATOS Black BSC7PBL FERRO
| Βάρος | 1,76 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STRATOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία λουτρού ZICCO BZI11R FERRO
| Βάρος | 1,79 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ZICCO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού VITTO Black BVI1RVLBL FERRO
| Βάρος | 1,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | VITTO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος ELENA Cream Ø40x12cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ELENA SBP |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μπεζ της Άμμου |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας αναρτώμενος ETNA 1100 100x45x16,5cm
| Βάρος | 23,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ETNA |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος ELENA Nero Ø40x12cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ELENA SBP |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος RIVER Ø40-45x15cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | RIVER STONE |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Ερμάριο καθρέπτη με φωτισμό PIC010 Ø63 63×63
| Βάρος | 5,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MIRRORS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί |
Νεροχύτης κουζίνας BL 627 80x50cm
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Εντοιχιζόμενος απορροφητήρας ΤΖΑΚΙ 82cm 2x125w
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ΤΖΑΚΙ |
| Υλικό | Inox |
| Διαστάσεις | 82 cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Εντοιχισμού |
Συρόμενος απορροφητήρας H71 Full Inox 90cm 2x125w
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | H71 |
| Υλικό | Inox, Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Διαστάσεις | 90cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Εντοιχισμού |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 100x180cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Nero 70x200cm
| Βάρος | 31,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος ELENA Grey Ø40x12cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ELENA SBP |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος SORA Cream Ø40x12cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SORA |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μπεζ της Άμμου |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος SORA Nero Ø40x12cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SORA |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Λεκάνη αναρτώμενη με κάλυμμα GRACE CH 10134
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | GRACE |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |