Μίκτης ντους διπλός ARTEMIS Satinato BM34F02C
| Βάρος | 0,88 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Σατινέ |
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 65cm
| Βάρος | 1,93 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 55cm
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Νεροχύτης κουζίνας αριστερός BL 802 86x50x20,5cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρωμέ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας δεξιός BL 802 86x50x20,5cm
| Βάρος | 5,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρωμέ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με σεριγραφάτο κρύσταλλο FREE 1 Cromo 70x185cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FREE |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 1850mm |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή STRATOS BSC2L FERRO
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STRATOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού ARTEMIS Cromo SO903F12
| Βάρος | 2,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού ARTEMIS Nero SO903F12
| Βάρος | 2,99 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
Κεφαλή ντους Μαύρη H34502 31 Ø8cm
| Βάρος | 1,70 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
Νεροχύτης κουζίνας RIVER 350 79x50x19,5cm
| Βάρος | 6,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Μπαταρία λουτρού VITTO Black-Gold BVI1VLBLG FERRO
| Βάρος | 1,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | VITTO VERDELINE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρυσό |
Πλευρά καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο MINIMAL 100 70x190cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ANDARE Nero Bronze WNW168B73PA-B
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ, Χρυσό |
Μίκτης ντους 3 εξόδων DELOS Chrome CFL04A
| Βάρος | 1,98 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | GINKO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Πάνελ μπανιέρας σταθερό με διάφανο κρύσταλλο IRO Χρωμέ 100x140cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | IRO |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 1400mm |
Μίκτης ντους διπλός ANDARE Nero Bronze WNX248A73PA-B
| Βάρος | 1,75 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ, Χρυσό |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ARTEMIS Satinato 911-P
| Βάρος | 1,53 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Σατινέ |