Μπαταρία λουτρού VITTO Gold BVI1VLG FERRO
| Βάρος | 1,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | VITTO VERDELINE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρυσό |
Κολόνα σταθερού ντους VEPA Χρωμέ NP93 FERRO
| Βάρος | 3,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | VERA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Κολόνα σταθερού ντους COPPA Χρωμέ NP92 FERRO
| Βάρος | 3,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | COPPA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Κεφαλή ντους με βραχίονα μαύρη NPT14BL FERRO 25x25cm
| Βάρος | 1,84 κ. |
|---|---|
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία κουζίνας μαύρη ZICCO BZI4BL FERRO
| Βάρος | 1,51 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ZICCO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Νεροχύτης κουζίνας αριστερός BL 802 86x50x20,5cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας δεξιός BL 802 86x50x20,5cm
| Βάρος | 5,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Μπαταρία κουζίνας ESPACIO BES4 FERRO
| Βάρος | 2,38 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ESPACIO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ANDARE Nero WNW168B73PA
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Μίκτης ντους 2 εξόδων ANDARE Bianco WNX248A73PH
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό Ματ |
Νεροχύτης κουζίνας E 54 82x50x18cm
| Βάρος | 5,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Μπαταρία μπιντέ ANDARE Bianco Bronze WNW468073PH-B
| Βάρος | 1,13 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό Ματ, Χρυσό |
Νιπτήρας επικαθήμενος LT 1017 70x40x12,5cm
| Βάρος | 13,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Μπαταρία νιπτήρος ANDARE Bianco Bronze WNW168073PH-B
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό Ματ, Χρυσό |
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 45cm
| Βάρος | 1,76 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 45cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καθρέπτης με φωτισμό ADEL 80x60x4cm
| Βάρος | 7,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADEL |
| Υλικό | Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 600x800x40mm |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 45cm
| Βάρος | 1,46 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 45cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία ντους JOAN Marmo Nero 24604-425A-MN
| Βάρος | 1,24 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Μπαταρία ντους JOAN Marmo Bianco 24604-425A-MB
| Βάρος | 1,24 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό, Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού JOAN Brass Pattern 24686-425A-BP
| Βάρος | 1,27 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |