Μπαταρία κουζίνας πράσινη ZUMBA Slim BZA43G FERRO
| Βάρος | 1,56 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ZUMBA |
| Υλικό | PVC plastic, Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Πράσινο |
Μπαταρία κουζίνας μπλέ ZUMBA Slim BZA43L FERRO
| Βάρος | 1,56 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ZUMBA |
| Υλικό | PVC plastic, Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μπλε |
Μπαταρία κουζίνας μέντα ZUMBA Slim BZA43M FERRO
| Βάρος | 1,56 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ZUMBA |
| Υλικό | PVC plastic, Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μέντα |
Μπαταρία κουζίνας κόκκινη ZUMBA Slim BZA43R FERRO
| Βάρος | 1,56 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ZUMBA |
| Υλικό | PVC plastic, Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Μίκτης ντους διπλός DELOS Nero E02FCQ382-1BL
| Βάρος | 1,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DELOS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού DELOS Cromo E02FAQ382-2
| Βάρος | 1,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DELOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπιντέ αναρτώμενο LT 057F White Glossy
| Βάρος | 24,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση εντοιχισμού για αναρτώμενο νιπτήρα 893-005
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Γαλβανιζέ |
Βάση εντοιχισμού για αναρτώμενο ουρητήριο 893-009
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Γαλβανιζέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Χρωμέ Compact PRIMO 85cm
| Βάρος | 2,23 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού INNA 23586
| Βάρος | 1,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | INNA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού JOAN Cromo 24686-425A
| Βάρος | 1,27 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία ντους ARTEMIS Nero SO903F11-N
| Βάρος | 1,24 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία ντους ARTEMIS Satinato SO903F11-S
| Βάρος | 1,24 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Σατινέ |
Μίκτης ντους μονός ANDARE Bianco Bronze WNX348A73PH-B
| Βάρος | 1,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό, Μπρονζέ |
Μίκτης ντους μονός ANDARE Bianco Rose Gold WNX348A73PH-RG
| Βάρος | 1,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό, Μπρονζέ |
Μπαταρία κουζίνας FIESTA Gold BFI4G FERRO
| Βάρος | 1,47 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FIESTA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρυσό |
Μίκτης ντους 2 εξόδων ANDARE Nero WNX248A73PA
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Πάνελ μπανιέρας σταθερό με διάφανο κρύσταλλο IRO Χρωμέ 85x140cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | IRO |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 85 cm x 1400mm |
Καμπίνα μπανιέρας ανοιγόμενη με διάφανο κρύσταλλο M 9 Χρωμέ 85x140cm
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή JOAN Marmo Nero 24615-424A-MN
| Βάρος | 1,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή JOAN Marmo Bianco 24615-424A-MB
| Βάρος | 1,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό, Χρωμέ |