Μπαταρία λουτρού JOAN Brass Pattern 24603-425A-BP
| Βάρος | 1,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ARTEMIS Oro B99002-O
| Βάρος | 1,45 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Χρυσό |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ARTEMIS Rose Gold B99002-RG
| Βάρος | 1,45 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
Μπαταρία κουζίνας DRIVE Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DRIVE |
| Υλικό | Granitek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Θερμοστατική μπαταρία λουτρού JOAN Cromo 29903-2-624A
| Βάρος | 2,13 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα ημικυκλική με dot κρύσταλλο CORAL 2 80x80x180cm
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ALGEO Black BAG2LBL FERRO
| Βάρος | 1,62 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία μπιντέ STRATOS Black BSC6BL FERRO
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STRATOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ARTEMIS Nero 911-P
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Μπιντέ αναρτώμενο GRACE BH 10134
| Βάρος | 19,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | GRACE |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Κολόνα σταθερού ντους VIKY C6030
| Βάρος | 3,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | VIKY |
| Υλικό | ABS plastic, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Κολόνα σταθερού ντους KATIA C6634B
| Βάρος | 3,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | KATIA |
| Υλικό | ABS plastic, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ANDARE Chrome WNW148073C
| Βάρος | 2,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Μπιντέ αναρτώμενο ZINA LT 053F
| Βάρος | 21,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ZINA |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Μπαταρία ντους LEA Gun Metal SO05011
| Βάρος | 1,24 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Gun Metal |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού LEA Gun Metal SO05021
| Βάρος | 1,37 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Gun Metal |