Πιατοθήκη για νεροχύτη DIALOGO Black ADA103BK ELLECI
| Βάρος | 0,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DIALOGO |
Μπαταρία κουζίνας GV56 Chrome
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | GV56 |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Νεροχύτης κουζίνας BL 933B 118x48x15cm
| Βάρος | 17,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας αναρτώμενος SAVA 2100 100x46x16,5cm
| Βάρος | 23,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SAVA |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 55cm
| Βάρος | 1,86 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 55cm
| Βάρος | 1,71 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Νιπτήρας επικαθήμενος Turquoise Matt LT 3134-MGN02 Ø35,5x12cm
| Βάρος | 9,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT BASINS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Turquoise Opaco |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος Caffe Matt LT 3134-MFBR Ø35,5x12cm
| Βάρος | 9,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT BASINS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Caffe Opaco |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος White-Azzuro Matt LT M3134-BLW Ø35,5x12cm
| Βάρος | 9,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT BASINS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Bianco-Azzuro Opaco |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Κεφαλή ντους Χρωμέ H34502 01 Ø8cm
| Βάρος | 1,70 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ALGEO SQUARE BAQ2L FERRO
| Βάρος | 2,05 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO SQUARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού White/Chrome ADORE BDR1 FERRO
| Βάρος | 2,11 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADORE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ALGEO Medico BAGM2L FERRO
| Βάρος | 1,85 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO MEDICO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία κουζίνας MAESTRO BMS4 FERRO
| Βάρος | 1,41 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MAESTRO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή VITTO BVI2LVL FERRO
| Βάρος | 1,75 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | VITTO VERDELINE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ADORE White/Chrome BDR2L FERRO
| Βάρος | 1,62 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό |
Μπαταρία μπιντέ Black/Chrome ADORE BDR6BLC FERRO
| Βάρος | 1,63 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADORE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία μπιντέ εντοιχισμου ALGEO BAG66P FERRO
| Βάρος | 1,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού VITTO Cromo BVI1RVL FERRO
| Βάρος | 1,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | VITTO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Κολόνα σταθερού ντους KANTO Verdeline Χρωμέ NP94VL FERRO
| Βάρος | 3,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | KANTO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Κολόνα σταθερού ντους COPPA Μαύρη NP92-BL FERRO
| Βάρος | 3,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | COPPA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μίκτης ντους 2 εξόδων ARTEMIS Nero BM34F02C
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ANDARE Bianco WNW168B73PH
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό Ματ |
Καθρέπτης με φωτισμό PIC011-750 75x75x4cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MIRRORS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί |
Μπιντέ αναρτώμενο SORRENTO BH 1088
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SORRENTO |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Μπαταρία κουζίνας A-86C Chrome
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | A86C |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Εντοιχιζόμενος απορροφητήρας ΤΖΑΚΙ 52cm 2x125w
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ΤΖΑΚΙ |
| Υλικό | Inox |
| Διαστάσεις | 52cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Εντοιχισμού |