Μπαταρία κουζίνας CADDY Avena 51 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CADDY |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Avena 51 |
Μπαταρία κουζίνας CADDY Bianco 68 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CADDY |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας CADDY Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CADDY |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Μπαταρία νιπτήρος LEA Gun Metal B05001
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEA |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Gun Metal |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Brown 8702 NEW MINOS 45 45x26x55cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 45x26x55cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Elvezia 8502 NEW MINOS 45 45x26x55cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 45x26x55cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Ice Oak 8902 NEW MINOS 45 45x26x55cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 45x26x55cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Μπαταρία ντους ANDARE Nero WNX338073PA
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Μίκτης ντους διπλός DELOS Cromo E02FCQ382-1
| Βάρος | 1,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DELOS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπιντέ αναρτώμενο MILOS LT 046F White Glossy
| Βάρος | 20,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MILOS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Χρωμέ Compact PRIMO 65cm
| Βάρος | 1,96 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία ντους JOAN Brass Pattern 24604-425A-BP
| Βάρος | 1,24 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού JOAN Cromo 24603-425A
| Βάρος | 2,13 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ARTEMIS Satinato B99002-S
| Βάρος | 1,45 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Σατινέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού TATI 28886
| Βάρος | 1,24 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TATI |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού DELOS Nero FW41C299-1BL
| Βάρος | 2,04 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DELOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Επιφάνεια κοπής για νεροχύτη BEST Black ATH020BK ELLECI
| Βάρος | 0,60 κ. |
|---|---|
| Υλικό | HPL surface |
| Χρώμα | Μαύρο |
Επιφάνεια κοπής για νεροχύτη BEST Grey ATH020GR ELLECI
| Βάρος | 0,60 κ. |
|---|---|
| Υλικό | HPL surface |
| Χρώμα | Γκρι |
Επιφάνεια κοπής για νεροχύτη BEST Quercia ATH020QU ELLECI
| Βάρος | 0,60 κ. |
|---|---|
| Υλικό | HPL surface |
| Χρώμα | Guercia |
Επιφάνεια κοπής για νεροχύτη BEST Olmo ATH020OL ELLECI
| Βάρος | 0,60 κ. |
|---|---|
| Υλικό | HPL surface |
| Χρώμα | Olmo |
Μπαταρία κουζίνας μαύρη ZUMBA Slim BZA43B FERRO
| Βάρος | 1,56 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ZUMBA |
| Υλικό | PVC plastic, Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία κουζίνας λευκή ZUMBA Slim BZA43W FERRO
| Βάρος | 1,56 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ZUMBA |
| Υλικό | PVC plastic, Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό |