Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW BITOLA 90 89x45x55cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x55cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW BITOLA 90 89x45x55cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x55cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW BITOLA 90 89x45x55cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x55cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW SAVA 80 77,5×44,5x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77.5×44.5x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW SAVA 80 77,5×44,5x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77.5×44.5x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW SAVA 80 77,5×44,5x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77.5×44.5x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σταθερό κρύσταλλο frame FREE Black 80x200cm
| Βάρος | 32,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με icy κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 85x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πλαινό Καμπίνας |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Black 85x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με fume κρύσταλλο S 28F ALTO Black 85x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Gun Metal 50x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 50 cm x 2000mm |
Μίκτης ντους 3 εξόδων FIESTA BFI7P3BOX FERRO
| Βάρος | 2,62 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FIESTA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 200 Χρωμέ 80x80x180cm
Καμπίνα ημικυκλική με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 200 Χρωμέ 80x80x180cm
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 105cm
| Βάρος | 2,42 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 105cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Brown 8702 Collection:NEW 90x13x60cm
| Βάρος | 16,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 90x13x60cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Elvezia 8502 Collection:NEW 90x13x60cm
| Βάρος | 16,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 90x13x60cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Ice Oak 8902 Collection:NEW 90x13x60cm
| Βάρος | 16,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 90x13x60cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Μπαταρία κουζίνας ARES Bianco Titano 68 ELLECI
| Βάρος | 1,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARES |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας ARES Cemento 48 ELLECI
| Βάρος | 1,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARES |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Cemento 48 |
Μπαταρία κουζίνας ARES Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 1,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARES |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Μπαταρία κουζίνας ARES Tortora 43 ELLECI
| Βάρος | 1,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARES |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Tortora 43 |
Καμπίνα ημικυκλική με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 200 Χρωμέ 80x80x180cm
Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα GENESIS CH 10150
| Βάρος | 28,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | GENESIS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Μπαταρία λουτρού επικαθήμενη PADWA BTP11A FERRO
| Βάρος | 3,74 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PADWA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |