Στήλη αναρτώμενη με πόμολο Ice Oak 8902 NEW ELSA 35x27x160cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καμπίνα ορθογώνια με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 70x90x180cm
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Black 95x200cm
| Βάρος | 31,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Μπαταρία κουζίνας ATHENA Plus Cromato ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ATHENA PLUS |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Μπαταρία κουζίνας ALUNA Plus Inox ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALUNA PLUS |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 600 Cromo 160x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο RIGEL 500 100x195cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Διαστάσεις | 100 cm x 1950mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο nano κρύσταλλο ON 400 80x195cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Διαστάσεις | 80 cm x 1950mm |