Νεροχύτης κουζίνας άμμου DRGM2/48/78SA FERRO 78x48cm
| Βάρος | 21,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Άμμου |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη DRGM2/48/78BA FERRO 78x48cm
| Βάρος | 21,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη λαμπερό DRGM2/48/78HA FERRO 78x48cm
| Βάρος | 21,75 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γκρι DRGM2/48/78GA FERRO 78x48cm
| Βάρος | 21,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας άμμου DRGM3/48/79SA FERRO 79x48cm
| Βάρος | 19,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Άμμου |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη DRGM3/48/79BA FERRO 79x48cm
| Βάρος | 19,45 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη λαμπερό DRGM3/48/79HA FERRO 79x48cm
| Βάρος | 19,26 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γκρι DRGM3/48/79GA FERRO 79x48cm
| Βάρος | 19,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Μπαταρία κουζίνας DORA PLUS Inox ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DORA |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Νεροχύτης κουζίνας BL 709 86x50cm
| Βάρος | 5,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Μπαταρία κουζίνας ADIGE Bianco Titano 68 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADIGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας ADIGE Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADIGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 140x180cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 100x200cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Καμπίνα ορθογώνια με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 70x90x180cm
Καμπίνα τετράγωνη με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 80x80x180cm
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 70x90x180cm
Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα LEGEND CH 10100
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEGEND |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 White 100x200cm
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα ασύμμετρη ημικυκλική ακρυλική αριστερή FLORA 650 90x120x5,5cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FLORA |
| Υλικό | Ακρυλικό |
| Διαστάσεις | 90x120x5.5cm |
| Προσανατολισμός | Αριστερά |
Καμπίνα τετράγωνη με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 80x80x180cm
Καμπίνα τετράγωνη με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 90x90x180cm
Στήλη αναρτώμενη με πόμολο Brown 8702 NEW ELSA 35x27x160cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Στήλη αναρτώμενη με πόμολο Elvezia 8502 NEW ELSA 35x27x160cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |