Νεροχύτης κουζίνας BL 888 86x50cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 90x200cm
| Βάρος | 82,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Bianco 80x200cm
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Cromo 100x190cm
Μπαταρία κουζίνας ATHENA Cromato ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ATHENA |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 30cm
| Βάρος | 1,45 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 30cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 120x200cm
| Βάρος | 66,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |
Καμπίνα τετράγωνη με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 70x70x180cm
Πλευρά καμπίνας με διάφανο nano κρύσταλλο ON 100 90x195cm
| Βάρος | 31,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Gold Compact PRIMO 65cm
| Βάρος | 1,96 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Χρώμα | Χρυσό |
Νιπτήρας επικαθήμενος με βαλβίδα IRA Stracciatella CS-0009 39x39x12cm
| Βάρος | 13,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | IRA |
| Υλικό | Άμμο, Πέτρα, Σκυρόδεμα |
| Χρώμα | Stracciatella |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος με βαλβίδα IRA Fruitcake CS-0009 39x39x12cm
| Βάρος | 13,55 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | IRA |
| Υλικό | Άμμο, Πέτρα, Σκυρόδεμα |
| Χρώμα | Fruitcake |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος με βαλβίδα IRA Volcano CS-0009 39x39x12cm
| Βάρος | 13,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | IRA |
| Υλικό | Άμμο, Πέτρα, Σκυρόδεμα |
| Χρώμα | Volcano |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος με βαλβίδα ELPIS Stracciatella CS-0003 Ø42,5x10cm
| Βάρος | 11,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ELPIS |
| Υλικό | Άμμο, Πέτρα, Σκυρόδεμα |
| Χρώμα | Stracciatella |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος με βαλβίδα ELPIS Fruitcake CS-0003 Ø42,5x10cm
| Βάρος | 11,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ELPIS |
| Υλικό | Άμμο, Πέτρα, Σκυρόδεμα |
| Χρώμα | Fruitcake |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος με βαλβίδα ELPIS Volcano CS-0003 Ø42,5x10cm
| Βάρος | 12,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ELPIS |
| Υλικό | Άμμο, Πέτρα, Σκυρόδεμα |
| Χρώμα | Volcano |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος με βαλβίδα ELPIS Cement CS-0003 Ø42,5x10cm
| Βάρος | 12,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ELPIS |
| Υλικό | Άμμο, Πέτρα, Σκυρόδεμα |
| Χρώμα | Cemento |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 120x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |
Θερμοστατικός μίκτης ντους διπλός DELOS Cromo 16607-479A
| Βάρος | 1,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DELOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Θερμοστατικός μίκτης ντους διπλός JOAN Marmo Nero 16623-479A-MN
| Βάρος | 2,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Μπαταρία κουζίνας ADIGE Avena 51 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADIGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Avena 51 |
Μπαταρία κουζίνας ADIGE Cemento 48 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADIGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Cemento 48 |
Μπαταρία κουζίνας ADIGE Tortora 43 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADIGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Tortora 43 |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 100x200cm
| Βάρος | 87,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |