Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Black 65x200cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με fume κρύσταλλο S 28F ALTO Black 65x200cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Μπαταρία κουζίνας IXORA Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | IXORA |
| Υλικό | Granitek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Μπαταρία κουζίνας ALUNA Plus Cromato ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALUNA PLUS |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 100x200cm
| Βάρος | 31,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Νιπτήρας επικαθήμενος μαύρο ματ MILOS LT 2143 60x39x14,5cm
| Βάρος | 12,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MILOS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 120x180cm
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος LEONOR Cream Sop 45x35x15cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEONOR |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μπεζ της Άμμου |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος LEONOR Nero 45x35x15cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEONOR |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος LEONOR Cream Soph 45x35x15cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEONOR |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος Grey Matt LT 2143-PMDG 60x39x14,5cm
| Βάρος | 12,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MILOS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Γκρι ματ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Θερμοστατική μπαταρία σταθερού ντους CF 033T
| Βάρος | 4,79 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | THERMOSTATIC |
| Υλικό | Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 80x200cm
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Μπαταρία κουζίνας STREAM Cromato ELLECI
| Βάρος | 2,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STREAM |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Μίκτης ντους 2 εξόδων FIESTA BFI7P2BOX FERRO
| Βάρος | 2,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FIESTA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 130x180cm
Πλευρά καμπίνας με διάφανο nano κρύσταλλο ON 100 70x195cm
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Μπαταρία κουζίνας FM 56 Chrome
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FM |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Νεροχύτης κουζίνας BL 822 120x50x20cm
| Βάρος | 16,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 80x200cm
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 90x200cm
| Βάρος | 82,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 75cm
| Βάρος | 2,67 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 110x200cm
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |