ΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑΣ PROMETEUS GLASS ENERGY 160lt/2.50m²
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 160lt |
| Ενέργεια | Διπλής Ενέργειας, Τριπλής Ενέργειας |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN FUSION 70cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gun Metal 160x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gun Metal 160x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Rose Gold 160x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Rose Gold 160x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gold 160x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gold 160x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Brushed Inox 160x200cm (σταθερό 36cm
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Brushed Inox |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Brushed Inox 160x200cm (σταθερό 26cm
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Brushed Inox |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN SOFT 110cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN VERONA 110cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN LUKA 120cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
