ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN SOFT 130cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LUX CODE 70cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Νιπτήρας επιδαπέδιος πέτρινος RIVER Grey Ø40x90cm
| Βάρος | 100,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | RIVER STONE |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
ΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑΣ PROMETEUS GLASS ENERGY 160lt/3.00m²
| Βάρος | 100 κ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 160lt |
| Ενέργεια | Διπλής Ενέργειας, Τριπλής Ενέργειας |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑΣ PROMETEUS GLASS ENERGY 200lt/2.75m²
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 200lt |
| Ενέργεια | Διπλής Ενέργειας, Τριπλής Ενέργειας |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gun Metal 175x200cm
| Βάρος | 78,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 175 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Rose Gold 175x200cm
| Βάρος | 78,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 175 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gold 175x200cm
| Βάρος | 78,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 175 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Brushed Inox 175x200cm
| Βάρος | 78,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Brushed Inox |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 175 cm x 2000mm |
ΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑΣ THERMOSTAHL SLE 130lt/1,75m²
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 130lt |
| Ενέργεια | Διπλής Ενέργειας, Τριπλής Ενέργειας |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN LUKA 140cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LUX VIENNE 70cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN SOFT 140cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
