ΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑΣ THERMOSTAHL SLE 100lt/1,5m²
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 100lt |
| Ενέργεια | Διπλής Ενέργειας, Τριπλής Ενέργειας |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN LUKA 130cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ LUX VIENNE 60cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gun Metal 170x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 76,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gun Metal 170x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 76,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Rose Gold 170x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 76,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Rose Gold 170x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 76,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gold 170x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 76,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gold 170x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 76,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Brushed Inox 170x200cm (σταθερό 36cm
| Βάρος | 76,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Brushed Inox |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Brushed Inox 170x200cm (σταθερό 26cm
| Βάρος | 76,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Brushed Inox |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
