Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Rose Gold 145x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gold 145x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Brushed Inox 145x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Brushed Inox |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
ΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑΣ PROMETEUS GLASS ENERGY 160lt/2.30m²
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 160lt |
| Ενέργεια | Διπλής Ενέργειας, Τριπλής Ενέργειας |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN SOFT 90cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Νιπτήρας επίπλου διπλός SPACE 175v2 175x46x16cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SPACE SOLID |
| Υλικό | Ομοιογενές |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Black 180x200cm
| Βάρος | 84,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 180 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Gold 180x200cm
| Βάρος | 84,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 180 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 White 180x200cm
| Βάρος | 84,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 180 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Rose Gold 180x200cm
| Βάρος | 84,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 180 cm x 2000mm |