Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gun Metal 150x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gun Metal 150x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Rose Gold 150x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Rose Gold 150x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gold 150x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gold 150x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Brushed Inox 150x200cm (σταθερό 36cm
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Brushed Inox |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Brushed Inox 150x200cm (σταθερό 26cm
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Brushed Inox |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN LUKA 100cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΣΕΤ ΛΕΚΑΝΗΣ ICC 7737 CHROME RIMLESS ΧΠ/ΠΣ
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Σιφώνι Λεκάνη | Πίσω σιφώνι |
| Χρώμα Λεκάνης | Ασημί |
ΣΕΤ ΛΕΚΑΝΗΣ ICC 7937 GOLD ΧΠ/ΠΣ
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Σιφώνι Λεκάνη | Πίσω σιφώνι |
| Χρώμα Λεκάνης | Χρυσό |
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN SOFT 100cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
