Πόδια επίπλου μπάνιου (σετ 4 τεμαχίων) Inox LEGS10 10cm
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TODAY |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διαστάσεις | 3x3x10cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Πόδια επίπλου μπάνιου (σετ 4 τεμαχίων) Inox LEGS15 15cm
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TODAY |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διαστάσεις | 3x3x15cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Πόδια επίπλου μπάνιου (σετ 4 τεμαχίων) Inox LEGS20 20cm
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TODAY |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διαστάσεις | 3x3x20cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Brown 8702 NEW MINOS 45 45x26x55cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 45x26x55cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Elvezia 8502 NEW MINOS 45 45x26x55cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 45x26x55cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Ice Oak 8902 NEW MINOS 45 45x26x55cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 45x26x55cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
ΣΕΤ ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ A50 ΛΕΥΚΟ
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Έπιπλα Μπάνιου | ΣΕΤ |
| Χρώμα Επίπλου | Χρώμα Λευκό |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |