Βάση με δύο συρτάρια Elvezia 8502 NEW ELSA 60 59x45x48cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 59x45x48cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο συρτάρια Ice Oak 8902 NEW ELSA 60 59x45x48cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 59x45x48cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
LITOS 50 ΣΕΤ ΜΠΑΝΙΟΥ 50×25 ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΣΕ 4 ΧΡΩΜΑΤΑ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
LITOS 55 ΣΕΤ ΜΠΑΝΙΟΥ 55×30 ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΣΕ 4 ΧΡΩΜΑΤΑ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΣΕΤ ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MEGAVERNA 40CM
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΣΕΤ ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MEGAVERNA 55CM
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Βάση με συρτάρι Elvezia 8502 NEW BIANNA 100 98x35x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98x35x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Brown 8702 NEW BIANNA 100 98x35x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98x35x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Ice Oak 8902 NEW BIANNA 100 98x35x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98x35x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW SAVA 100 98×44,5x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98×44.5x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW SAVA 100 98×44,5x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98×44.5x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW SAVA 100 98×44,5x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98×44.5x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |