Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 110x200cm (σταθερό 30cm)
| Βάρος | 44,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm (30cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 110x200cm (σταθερό 20cm)
| Βάρος | 43,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo 155x200cm
| Βάρος | 44,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 155 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 110x200cm (σταθερό 30cm)
| Βάρος | 44,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm (30cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 110x200cm (σταθερό 20cm)
| Βάρος | 43,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 119TR/120 + ICS 111TR/90 120 – 140x90x190
| Βάρος | 60,7 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×120, 90×130, 90×140 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 118/120NEW + ICS 111/31/100 100x120x190 – 100x140x190
| Βάρος | 38,2 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 100×120, 100×130, 100×140 |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 170x200cm
| Βάρος | 150,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |