Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ELYSIUM 400 110x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO 5 PORTA Black 94x200cm (30cm σταθερό)
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 94 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Cromo 130x200cm
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 130 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 110x200cm (σταθερό 30cm)
| Βάρος | 44,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm (30cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 110x200cm (σταθερό 20cm)
| Βάρος | 43,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |
