ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 118/120NEW + ICS 111/31/90 90x120x190 – 90x140x190
| Βάρος | 38,2 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×120, 90×130, 90×140 |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo 150x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
