Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 440 Bianco Antico 62 ELLECI 81,5x50cm
| Βάρος | 19,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Πάνελ μπανιέρας αναδιπλούμενο με διάφανο κρύσταλλο S 7 VASCA Χρωμέ 90x140cm
| Βάρος | 19,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 1400mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 110x190cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Cromo 138x200cm
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 138 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Nero 138x200cm
| Βάρος | 59,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 138 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Bianco 138x200cm
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 138 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 100x190cm
Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα MILOS LT 046E Black Matt
| Βάρος | 27,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MILOS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |