Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 130 Bianco Antico 62 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 18,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 130 Bianco 68 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 18,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 130 Nero 40 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 18,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης, Μεταλλικά στοιχεία |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 130 Ghisa 70 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 18,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης, Μεταλλικά στοιχεία |
| Χρώμα | Ghisa 70 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 130 Titanium 73 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 18,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 130 Tortora 43 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 18,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Tortora 43 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Βάση με δύο συρτάρια Brown 8702 NEW ELSA 90 89x45x48cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x48cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο συρτάρια Elvezia 8502 NEW ELSA 90 89x45x48cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x48cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο συρτάρια Ice Oak 8902 NEW ELSA 90 89x45x48cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x48cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Bianco 100x90cm
| Βάρος | 27,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x100cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Beige 100x90cm
| Βάρος | 36,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x100cm |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 500 Aluminium 79 ELLECI 116x50cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 500 Bianco Antico 62 ELLECI 116x50cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 500 Bianco 68 ELLECI 116x50cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 500 Nero 40 ELLECI 116x50cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 500 Titanium 73 ELLECI 116x50cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 500 Tortora 43 ELLECI 116x50cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Tortora 43 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας BEST 105 White 96 ELLECI 57x51cm
| Βάρος | 13,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BEST |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Kera 96 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας BEST 105 Black 86 ELLECI 57x51cm
| Βάρος | 13,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BEST |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Kuro 86 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo 95x200cm
| Βάρος | 27,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 95 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με icy κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo 95x200cm
| Βάρος | 27,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 95 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Black 105x200cm
| Βάρος | 29,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 105 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Black 105x200cm
| Βάρος | 29,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 105 cm x 2000mm |
Καμπίνα μπανιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 7 VASCA Cromo 80x140cm
| Βάρος | 17,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 1400mm |