Νεροχύτης κουζίνας EGO 480 Bianco 68 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | EGO |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας EGO 480 Nero 40 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | EGO |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας EGO 480 Titanium 73 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | EGO |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης, Μεταλλικά στοιχεία |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας EGO 480 Tortora 43 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | EGO |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Tortora 43 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο EFE 400 Black 110x190cm
Λεκάνη αναρτώμενη tornado με κάλυμμα LT 057E Black Matt
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 1 Gold 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 2 Black 120x200cm
| Βάρος | 66,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |
Μπαταρία κουζίνας WAVE Nero ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WAVE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία κουζίνας HYPE Cromo ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | HYPE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo 100x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Black 110x200cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 ALTO Cromo 95x200cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 95 cm x 2000mm |
Καμπίνα μπανιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 7 VASCA Cromo 90x140cm
| Βάρος | 19,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 1400mm |