Βλέπετε 197–224 από 354 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ΕΥΡΟΣ ΤΙΜΩΝ
Κατασκευαστές
KARAGKARAG 354
Αλουμίνιο
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 120x190cm
334,88€
Καμπίνα ορθογώνια με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 80x110x180cm
336,00€
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 80x110x180cm
336,00€
Καμπίνα ημικυκλική με σατινέ κρύσταλλο FLORA 200 Chrome 80x80x190cm
341,60€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 140x190cm
341,60€
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Nero 150x200cm
341,60€
| Βάρος | 80,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 160x200cm
341,60€
| Βάρος | 140,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Oro 148x200cm
341,60€
| Βάρος | 80,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 148 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 80x200cm
341,60€
| Βάρος | 31,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 130x190cm
341,60€
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 150x200cm
343,00€
| Βάρος | 136,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 90x110x180cm
343,84€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 105x190cm
343,85€
| Βάρος | 31,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 105 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 150x190cm
348,32€
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 170x200cm
348,32€
| Βάρος | 150,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Oro 140x200cm
348,32€
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 3 Nero 158x200cm
348,32€
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 158 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 140x190cm
348,32€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 100x190cm
350,75€
| Βάρος | 47,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 1900mm |
Καμπίνα ημικυκλική με σατινέ κρύσταλλο FLORA 200 Chrome 90x90x190cm
353,92€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 160x190cm
353,92€
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Cromo 158x200cm
353,92€
| Βάρος | 85,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 158 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Nero 158x200cm
353,92€
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 158 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Bianco 158x200cm
353,92€
| Βάρος | 85,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 158 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 125x190cm
357,65€
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 125 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 110x190cm
357,65€
| Βάρος | 48,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 90x200cm
360,64€
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 100x110x180cm
360,64€