Βλέπετε 169–196 από 354 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ΕΥΡΟΣ ΤΙΜΩΝ
Κατασκευαστές
KARAGKARAG 354
Αλουμίνιο
Πάνελ μπανιέρας αναδιπλούμενο με διάφανο κρύσταλλο S 7 VASCA Χρωμέ 80x140cm
316,96€
| Βάρος | 17,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 1400mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 100x190cm
316,96€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 PORTA Χρωμέ 90x190cm
318,55€
| Βάρος | 35,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 85x190cm
318,55€
| Βάρος | 27,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 85 cm x 1900mm |
Πάνελ μπανιέρας αναδιπλούμενο με διάφανο κρύσταλλο S 7 VASCA Χρωμέ 90x140cm
322,56€
| Βάρος | 19,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 1400mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 110x190cm
322,56€
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Cromo 138x200cm
322,56€
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 138 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Nero 138x200cm
322,56€
| Βάρος | 59,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 138 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Bianco 138x200cm
322,56€
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 138 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 100x190cm
322,56€
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 110x140x180cm
323,15€
Πάνελ μπανιέρας αναδιπλούμενο με διάφανο κρύσταλλο S 7 VASCA Χρωμέ 100x140cm
329,28€
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 1400mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 120x190cm
329,28€
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Oro 140x200cm
329,28€
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 160x200cm
329,28€
| Βάρος | 140,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Cromo 148x200cm
329,28€
| Βάρος | 80,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 148 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Nero 148x200cm
329,28€
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 148 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 3 Nero 148x200cm
329,28€
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 148 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Oro 138x200cm
329,28€
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 138 cm x 2000mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 100x120x180cm
329,28€
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 100x140x180cm
329,28€
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 110x120x180cm
329,28€
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Bianco 148x200cm
329,28€
| Βάρος | 80,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 148 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 110x190cm
329,28€
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 120x140x180cm
330,05€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 95x190cm
331,20€
| Βάρος | 29,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 95 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 130x190cm
334,88€
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 70x110x180cm
334,88€