Βλέπετε 113–140 από 354 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ΕΥΡΟΣ ΤΙΜΩΝ
Κατασκευαστές
KARAGKARAG 354
Αλουμίνιο
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Bianco 120x200cm
278,88€
| Βάρος | 108,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Oro 90x200cm
278,88€
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 85x200cm
278,88€
| Βάρος | 32,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 85 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 120x190cm
278,88€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 75x200cm
279,45€
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 PORTA Χρωμέ 70x190cm
280,60€
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 90x200cm
282,24€
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 80x200cm
284,05€
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 150x180cm
285,60€
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Oro 110x200cm
285,60€
| Βάρος | 51,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 140x200cm
285,60€
| Βάρος | 128,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 3 Nero 108x200cm
285,60€
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 108 cm x 2000mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 90x100x180cm
285,60€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 130x190cm
285,60€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 PORTA Χρωμέ 75x190cm
286,35€
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 1900mm |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο FLORA 200 Χρωμέ 90x90x190cm
292,32€
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Oro 100x200cm
292,32€
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Cromo 118x200cm
292,32€
| Βάρος | 66,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 118 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Nero 118x200cm
292,32€
| Βάρος | 54,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WOLF |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 118 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 3 Nero 118x200cm
292,32€
| Βάρος | 54,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 118 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Oro 118x200cm
292,32€
| Βάρος | 66,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 118 cm x 2000mm |
Καμπίνα ορθογώνια με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 90x100x180cm
292,32€
Καμπίνα τετράγωνη με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 70x70x170cm
292,32€
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Bianco 118x200cm
292,32€
| Βάρος | 66,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 118 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 PORTA Χρωμέ 80x190cm
293,25€
| Βάρος | 29,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 1900mm |
Καμπίνα μπανιέρας από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA K-100 Χρωμέ 160x148cm
293,44€