Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 Silver 180x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 White 180x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο EFE 600 Black 190x190cm
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Rose Gold 170x200cm
| Βάρος | 90,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 155x200cm (σταθερό 90cm)
| Βάρος | 58,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 155 cm (90cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black 155x200cm (σταθερό 90cm)
| Βάρος | 58,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 155 cm (90cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black 150x200cm (σταθερό 80cm)
| Βάρος | 57,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm (80cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black 145x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 56,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO 6 PORTA Black 160x200cm
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO 6 PORTA Black 170x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 17 cm x 2000mm |
Μπαταρία κουζίνας BLADE Chrome ELLECI
| Βάρος | 2,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BLADE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
