Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 140x70x200cm
| Βάρος | 110,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 140 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 70 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Nero 140x70x200cm
| Βάρος | 110,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 140 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 70 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 Silver 190x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 White 190x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο EFE 600 Black 200x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Cromo 140x200cm
Μπαταρία κουζίνας ARCADIA Nero ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARCADIA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 165x200cm (σταθερό 80cm)
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 165 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 160x200cm (σταθερό 90cm)
| Βάρος | 59,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm (90cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 165x200cm (σταθερό 90cm)
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 165 cm (90cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 165x200cm (σταθερό 90cm)
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 165 cm (90cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 160x200cm (σταθερό 80cm)
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black 165x200cm (σταθερό 90cm)
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 165 cm (90cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black 155x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 58,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 155 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black 160x200cm (σταθερό 80cm)
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 100 SY18M-100
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 100cm |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 80 032-80
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 80cm |
