Μπαταρία κουζίνας FLAT Cromato ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FLAT |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 150x200cm (σταθερό 80cm)
| Βάρος | 58,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm (80cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 150x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 56,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 160x200cm (σταθερό 80cm)
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 150x200cm (σταθερό 80cm)
| Βάρος | 58,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm (80cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 150x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 56,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black 145x200cm (σταθερό 80cm)
| Βάρος | 56,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm (80cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black 140x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 120x80x200cm
| Βάρος | 108,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 120 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 80 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Nero 120x80x200cm
| Βάρος | 108,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 120 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο INOX 400 Cromo 160x190cm
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Bianco 170x80cm
| Βάρος | 54,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 170x80cm |
