Μπαταρία νιπτήρος με αισθητήρα κίνησης BBB111 FERRO
| Βάρος | 1,62 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MISTRAL SENSOR |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 175 B 90 90x90x185
| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |
Κολόνα σταθερού ντους εξωτερικού χώρου EOLOS
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | EOLOS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Oro 170x200cm
| Βάρος | 75,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 600 Μαύρη 210x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 600 Μαύρη 190x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 600 Cromo 200x190cm
Στήλη υδρομασάζ BIANCO NERO TOUCH A7118
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BIANCO NERO TOUCH |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Μπρούτζος |
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
Επιδαπέδια μπαταρία νιπτήρος ARTEMIS Nero S28223-N
| Βάρος | 6,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 110x100x200cm
| Βάρος | 114,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 110 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 100 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Black 110x100x200cm
| Βάρος | 114,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 110 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 100 cm x 2000mm |