ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 118/120NEW + ICS 111/31/100 100x120x190 – 100x140x190
| Βάρος | 38,2 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 100×120, 100×130, 100×140 |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 170x200cm
| Βάρος | 150,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
