Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 90x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 100x110x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 600 Μαύρη 150x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 600 Cromo 150x190cm
Κάλυμμα προστασίας για SPA M-3374
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Τεχνόδερμα |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 350 Aluminiu 79 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 20,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 350 Bianco Antico 62 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 20,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 350 Bianco 68 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 20,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 350 Nero 40 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 20,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης, Μεταλλικά στοιχεία |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 350 Ghisa 70 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 20,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης, Μεταλλικά στοιχεία |
| Χρώμα | Ghisa 70 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 350 Titanium 73 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 20,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
