Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo 110x200cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |
Μπαταρία κουζίνας ATHENA Cemento 48 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ATHENA |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Cemento 48 |
Νιπτήρας επίπλου ELOISE
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | KARAG |
| Μοντέλο / Collection | ELOISE |
| Υλικό κατασκευής | Ομοιογενές |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
| Διαθέσιμες διαστάσεις | 100×46×16cm, 120×46×16cm, 60×46×16cm, 80×46×16cm |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 130x190cm
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 70x110x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 120x190cm
Καμπίνα μπανιέρας από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 300 200x148cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 400 Silver 110x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 400 White 110x190cm
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 150 Aluminium 79 ELLECI 59x50cm
| Βάρος | 17,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 150 Bianco Antico 62 ELLECI 59x50cm
| Βάρος | 17,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 150 Bianco 68 ELLECI 59x50cm
| Βάρος | 17,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 150 Nero 40 ELLECI 59x50cm
| Βάρος | 17,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 150 Ghisa 70 ELLECI 59x50cm
| Βάρος | 17,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης, Μεταλλικά στοιχεία |
| Χρώμα | Ghisa 70 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 150 Titanium 73 ELLECI 59x50cm
| Βάρος | 17,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |