ΣΕΤ ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ALFA 65CM
| Χρώμα | Silver Grey, White |
|---|
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Μίκτης ντους 3 εξόδων FIESTA BFI7P3BOX FERRO
| Βάρος | 2,62 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FIESTA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΜΑΤ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 285 FS NEW 80x80x180
| Βάρος | 26,4 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×80 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 285TC NEW 80x80x180
| Βάρος | 26,4 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×80 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 585/31 NEW 80x80x180
| Βάρος | 26,4 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×80 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΜΑΤ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 275 FC NEW 80x80x180
| Βάρος | 26,4 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×80 |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 200 Χρωμέ 80x80x180cm
Καμπίνα ημικυκλική με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 200 Χρωμέ 80x80x180cm
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 105cm
| Βάρος | 2,42 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 105cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Brown 8702 Collection:NEW 90x13x60cm
| Βάρος | 16,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 90x13x60cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Elvezia 8502 Collection:NEW 90x13x60cm
| Βάρος | 16,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 90x13x60cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Ice Oak 8902 Collection:NEW 90x13x60cm
| Βάρος | 16,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 90x13x60cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |