Καμπίνα τετράγωνη με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 70x70x180cm
Καμπίνα τετράγωνη με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 80x80x180cm
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cream 70x100x2,5cm
| Βάρος | 28,94 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 70x100cm |
Βάση με συρτάρι Brown 8702 NEW BIANNA 80 78x35x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77x35x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Elvezia 8502 NEW BIANNA 80 62x35x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77x35x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Ice Oak 8902 NEW BIANNA 80 62x35x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77x35x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW BITOLA 90 89x45x55cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x55cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW BITOLA 90 89x45x55cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x55cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW BITOLA 90 89x45x55cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x55cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW SAVA 80 77,5×44,5x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77.5×44.5x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW SAVA 80 77,5×44,5x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77.5×44.5x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW SAVA 80 77,5×44,5x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77.5×44.5x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σταθερό κρύσταλλο frame FREE Black 80x200cm
| Βάρος | 32,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με icy κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 85x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πλαινό Καμπίνας |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Black 85x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με fume κρύσταλλο S 28F ALTO Black 85x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Gun Metal 50x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 50 cm x 2000mm |