Μπαταρία κουζίνας TRAIL Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Tortora 43 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Tortora 43 |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Nero 110x200cm
| Βάρος | 51,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Oro 70x200cm
| Βάρος | 32,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Bianco 90x200cm
| Βάρος | 82,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα τετράγωνη με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 70x70x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Cromo 110x190cm
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Aluminium 79 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Avena 51 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Avena 51 |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Bianco Antico 62 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Bianco 68 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Titanium 73 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Titanium 73 |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Gold 50x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 50 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Gold 60x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 60 cm x 2000mm |