Καθρέπτης με κρυφό φωτισμό LED
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | KARAG |
| Υλικό κατασκευής | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί |
| Διαθέσιμες διαστάσεις | 1000×750×40mm, 750×750×40mm |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 80x200cm
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
