Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ANDARE Nero WNW148073PA
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ARTEMIS Oro 911-P
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρυσό |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 50x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 50 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 60x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 60 cm x 2000mm |
Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα MILOS LT 046E White Glossy
| Βάρος | 28,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MILOS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος Verde Matt LT 2143-MBG 49×39,5x15cm
| Βάρος | 9,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT BASINS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Verde Opaco |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ARTEMIS Rose Gold 911-P
| Βάρος | 1,53 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
Μπαταρία κουζίνας DRIVE Inox ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DRIVE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |