Μίκτης ντους 3 εξόδων DELOS Chrome CFL04A
| Βάρος | 1,98 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | GINKO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Πάνελ μπανιέρας σταθερό με διάφανο κρύσταλλο IRO Χρωμέ 100x140cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | IRO |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 1400mm |
Μίκτης ντους διπλός ANDARE Nero Bronze WNX248A73PA-B
| Βάρος | 1,75 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ, Χρυσό |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ARTEMIS Satinato 911-P
| Βάρος | 1,53 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Σατινέ |
Μπαταρία κουζίνας SHELL Plus Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SHELL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Μπαταρία κουζίνας SHELL Plus Bianco 68 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SHELL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας SHELL Plus Avena 51 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SHELL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Avena 51 |
Μπαταρία κουζίνας SHELL Plus Tortora 43 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SHELL |
| Υλικό | Granitek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Tortora 43 |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με σεριγραφάτο κρύσταλλο FREE 1 Cromo 80x185cm
| Βάρος | 36,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FREE |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 1850mm |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή LEA Gun Metal B05002
| Βάρος | 2,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEA |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Gun Metal |
Μπαταρία λουτρού JOAN Marmo Nero 24603-425A-MN
| Βάρος | 1,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού JOAN Marmo Nero 24686-425A-MN
| Βάρος | 1,27 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού JOAN Marmo Bianco 24686-425A-MB
| Βάρος | 1,27 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό, Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού JOAN Marmo Bianco 24603-425A-MB
| Βάρος | 1,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό, Χρωμέ |
Μπαταρία ντους ARTEMIS Oro SO903F11-O
| Βάρος | 1,24 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Χρυσό |
Μπαταρία λουτρού LEA Gun Metal SO05012
| Βάρος | 1,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Gun Metal |
Μπαταρία ντους ANDARE Nero Bronze WNX338073PA-B
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Μπρονζέ |
Μπαταρία ντους ANDARE Nero Rose Gold WNX338073PA-RG
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Μπρονζέ |
Κεφαλή ντους Χρυσή H34502 43 Ø8cm
| Βάρος | 1,70 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρυσό |