Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 45cm
| Βάρος | 1,76 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 45cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καθρέπτης με φωτισμό ADEL 80x60x4cm
| Βάρος | 7,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADEL |
| Υλικό | Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 600x800x40mm |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 45cm
| Βάρος | 1,46 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 45cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία ντους JOAN Marmo Nero 24604-425A-MN
| Βάρος | 1,24 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Μπαταρία ντους JOAN Marmo Bianco 24604-425A-MB
| Βάρος | 1,24 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό, Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού JOAN Brass Pattern 24686-425A-BP
| Βάρος | 1,27 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού JOAN Brass Pattern 24603-425A-BP
| Βάρος | 1,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ARTEMIS Oro B99002-O
| Βάρος | 1,45 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Χρυσό |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ARTEMIS Rose Gold B99002-RG
| Βάρος | 1,45 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
Μπαταρία κουζίνας DRIVE Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DRIVE |
| Υλικό | Granitek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Θερμοστατική μπαταρία λουτρού JOAN Cromo 29903-2-624A
| Βάρος | 2,13 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
ΚΑΠΑΚΙ ΛΕΚΑΝΗΣ ICON ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ SOFTCLOSE® GEBERIT 45×36,5 (16)
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Καλύμματος | Λευκό |
| Κάλυμμα Λεκάνης | Duroplast, Soft Close |
| Μήκος Καλύμματος (cm) | 45 |
| Πλάτος Καλύμματος (cm) | 36 |
| Απόσταση Οπών (cm) | 16 |