Νεροχύτης κουζίνας γκρι DRGM1/48/58GA FERRO 58x48cm
| Βάρος | 14,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας άμμου DRGM1/51SA FERRO Ø51cm
| Βάρος | 12,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Άμμου |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη DRGM1/51BA FERRO Ø51cm
| Βάρος | 12,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη λαμπερό DRGM1/51HA FERRO Ø51cm
| Βάρος | 12,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γκρι DRGM1/51GA FERRO Ø51cm
| Βάρος | 12,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή VITTO Gold BVI2LVLG FERRO
| Βάρος | 1,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | VITTO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρυσό |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο PANEX 200 90x90x185cm
| Βάρος | 46,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Μπαταρία κουζίνας ADIGE Inox ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADIGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Cromato ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 130x180cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Nero 90x200cm
| Βάρος | 41,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 70x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Μπαταρία κουζίνας ATHENA Aluminium 79 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ATHENA |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
Μπαταρία κουζίνας ATHENA Bianco 68 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ATHENA |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας ATHENA Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ATHENA |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Μπαταρία κουζίνας ATHENA Tortora 43 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ATHENA |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Tortora 43 |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 White 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Black 60x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 60 cm x 2000mm |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW MINOS 70 67x34x55cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW MINOS 70 67x34x55cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW MINOS 70 67x34x55cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Μπαταρία λουτρού ARTEMIS Rose Gold SO903F12
| Βάρος | 2,99 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με icy κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 65x200cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πλαινό Καμπίνας |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |