Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο PANEX 200 90x90x185cm
197,80€
Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24%
Περιγραφή
- Δύο ανοιγόμενες πόρτες και δύο σταθερά κρύσταλλα
- Διάφανο κρύσταλλο ασφαλείας
- Σύστημα μαγνητικού κλεισίματος
- Προφίλ αλουμινίου
Για τον καθαρισμό μεταλλικών μερών της καμπίνας, χρησιμοποιήστε μόνο νερό και μαλακό πανί. Μην επιλέγετε καθαριστικά τύπου Viakal.
Για όλα τα είδη καμπινών διαθέτουμε πλήρη γκάμα εξαρτημάτων και ανταλλακτικών.

Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 46,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Κόστος Μεταφορικών
Το κόστος των μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με τον όγκο, το συνολικό βάρος των προϊόντων, καθώς και την περιοχή παράδοσης. Το ποσό αναγράφεται κατά τη συμπλήρωση όλων των στοιχείων στη φόρμα ολοκλήρωσης παραγγελίας.
Σχετικά προϊόντα
ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΒΑΛ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 185/31 80x80x185
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×80 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΓΚΡΙ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 285 GS NEW 90x90x180
| Βάρος | 30,4 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 788 WHITE 95x105x190 – 105x105x190
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 100×100, 105×105, 95×95 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΜΑΤ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 788FC ROUND 95x95x190 – 105x105x190
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 105×105, 95×95 |
