Στήλη υδρομασάζ GRANDE ELEA 9901
| Βάρος | 10,28 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | GRANDE ELEA |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα ασύμμετρη ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο FLORA 650 Χρωμέ 80x100x190cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Nero 160x200cm
| Βάρος | 82,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 170x200cm
| Βάρος | 79,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Bianco 150x200cm
| Βάρος | 136,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Oro 150x200cm
| Βάρος | 80,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 3 Nero 168x200cm
| Βάρος | 68,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 168 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Oro 158x200cm
| Βάρος | 85,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 158 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Ardesia 90X160X3cm
| Βάρος | 58,59 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x160cm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Bianco 168x200cm
| Βάρος | 90,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 168 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 600 Μαύρη 170x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 150x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 600 Cromo 180x190cm
Στήλη υδρομασάζ ERATO S9221
| Βάρος | 6,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ERATO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Στήλη υδρομασάζ BIANCO NERO A7117
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BIANCO NERO |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Μπρούτζος |
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
Επιδαπέδια μπαταρία νιπτήρος ARTEMIS Cromo S28223-C
| Βάρος | 6,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Χρωμέ |