SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 60 SY18M-60
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 60cm |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 60 SY28-60
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 60cm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 130x190cm
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 130 cm x 1900mm |
