Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 120x190cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 1900mm |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 118/100NEW + ICS 111/31/100 100x100x190 – 100x120x190
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 100×100, 100×110, 100×120 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΜΑΤ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 788FC ROUND 95x95x190 – 105x105x190
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 105×105, 95×95 |