Νεροχύτης κουζίνας LIFE 410 Bianco Antico 62 ELLECI 86x50cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 410 Bianco 68 ELLECI 86x50cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 410 Nero 40 ELLECI 86x50cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 410 Titanium 73 ELLECI 86x50cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 410 Tortora 43 ELLECI 86x50cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Tortora 43 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo 70x200cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Black 70x200cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 PORTA Χρωμέ 75x190cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 1900mm |